GönderenKonu: Doktorlar  (Okunma sayısı 10112 defa)

merim

• Forum Üyesi
RE:RE:RE:Doktorlar
Tarih : 12-09-2015 Saat : 08:17
selam,,  hocam benim kizm 21 yasinda  kalp amelyti oldu ama yine ilac aliyor  bunun sebebi ne ola bilir, kallb sagligina kavusmadimi demek oluyr bu

yeneryada

• Forum Üyesi
RE:RE:RE:Doktorlar
Tarih : 30-09-2015 Saat : 23:49
Buğra bey merhaba. Yaklaşık bir ay önce yeni doğan bebegimizi kalpteki üfürüm şüphesi üzerine bir çocuk kardiyoluguna gosterdik. Fallot Tetralojisi tanısı kondu. Bizi bebekle beraber eve yolladılar. Ayda bir saturasyon sonuçlarını ilgili doktora iletmemiz istendi. Üç ay sonra tekrar gelin dendi. Sorun etmememizi söylediler. Merak ettiğim konu ameliyat olacak mi? Süreç nasıl işleyecek? Bebek ağlamaya başladı mi elimiz yüreğimizde.  Yardımcı olabilirsiniz sevinirim. 

Qlaus

• Forum Üyesi
Tarih : 02-12-2015 Saat : 16:50
Hocam kızımın etkisi aşağıdaki şekildedir.
İNEN AORT AKİM HIZI:1/4
AORT VELOSİTE HIZI:0.8 ,FORAMEN OVALE AÇIK , HAFİF PY, DUCTUS KAPALI.
Sıkıntılı bir durum var mı?

NİGAR

• Forum Üyesi
Tarih : 25-12-2015 Saat : 14:32
yi günler hocam 
20 haftalık gebeliğimde bebeğimin kalbinde sol hipoplastik kalp sendorumu teşhisi konuldu , amniyo sentez sıvısı alındı eşimle ikimizin kanı alınıp kromozomlarımıza bakıldı perinotolog kuruluna girdik ve kurul alınmaması yönünde karar çıkardı şuanlık ilk ve ikinici amniyo sentez sıvı sonucunda hiç bir bulguya rastlanmadı gebeliğimin 26. haftasındayım  , size sorum şudur ki aydınlatırsanız beni cok sevineceğim sezeryan olucam o kesin biliyorum bebeğim doğar doğmaz küveze hemen girer mi , doğduktan hemen sonra ameliyat olur mu olucaksa ameliyatın adı ne bebeğim  bu riskli ameliyatı kaldırır mı sayfanızda hastaları bilgilendirmenizi çok beğendim keşke herkes sizin gibi olsa benide bilgilendirirseniz çok çok sevineceğim iyi günler iyi çalışmalar dilerim ....

baydinler

• Forum Üyesi
Bilgi
Tarih : 25-02-2016 Saat : 22:00
Hocam çocuğum 1 aylık üfürüm teşhisiyle ekosu çekildi sonuç raporu ekte, 1 ay sonra eko için tekrar gün verildi. Ne yapmamız gerekir, bizi ne bekliyor bilgilendirebilirmisiniz. Eko Sonucu: http://www.mehmetdinler.com/eko.jpg

6